peeling

chemický peeling

chemický peeling mesoestetic

Omládněte, zbavte se jemných vrásek, akné, jizev i pigmentových znamének. Opravdu EXKLUZIVNÍ procedura - Sekvenční ošetření pro obnovu pleti za použití ŠPIČKOVÝCH produktů nové generace. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají RYCHLÉ VÝSLEDKY. Ošetření je bezbolestné. Dopřejte své pokožce jen to nejlepší.

Chemický peeling využívá chemické vlastnosti ovocných kyselin k odloučení nejsvrchnějších částí pokožky. Po aplikaci naruší kůži do určité požadované hloubky. Po ošetření následuje regenerace pokožky, nová kůže je hladší a kvalitnější.

Chemický peeling je účinný postup používaný nejen k regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu ale také na hřbetu rukou a zad. Konkrétně lze tuto metodu použít ke:

  • zlepšení stavu u akné
  • zmenšení velikosti pórů
  • oploštění jizviček po akné
  • zesvětlení až odstranění zapigmentovaných jizviček
  • zjemnění povrchu pokožky
  • vyhlazení jemných povrchových vrásek
  • podpora hydratace kůže
  • vyjasnění stařeckých skvrn a jiných změn pigmentace

Po aplikaci se zrychlí obnova kožních buněk, zlepší se kvalita elastických vláken, zlepší se hydratace kůže (zvýší se vazebná kapacita pro vodu), sníží se produkce mazu a upraví se abnormální rohovění (folikulární keratinizace). Nezanedbatelným účinkem chmického peelingu je i efekt antioxidační.

jak často se chemický peeling doporučuje ?

Při aplikaci chemického peelingu jsou výsledky vidět již po 1. ošeření. Lze ho tedy podstoupit pouze jednou. Pokud si zákaznice bude přát intenzivnějsí a dlouhodobě trvající kúru, ošetření je nutno podstoupit v několika sezeních, přibližně 4 - 6x v závislosti na typu poškození pokožky. Další ošetření se provádí podle potřeby, nejdříve však za rok.

jaká je příprava na chemický peeling ?

Před vlastním chemickým peelingem se provádí tzv. domácí příprava. Během ní se na kůži aplikují krémy s ovocnými kyselinami v nižších koncentracích (10%) než té, jež se užívá k vlastnímu ošetření. Po několika dnech je kůže připravena na profesionální ošetření vysoce koncentrovanou kyselinou glykonovou.

jak ošetření probíhá ?

Ošetření je nebolestivé a znecitlivění není nutné. Výjimečně můžete při ošetření cítit lehké štípaní. Na pokožku je aplikované štětečkem velmi jemná kyselina glykonová v různých koncentracích (30% - 50%). Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna. Působením látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat. Tím je dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu.

jak pečovat o pleť po aplikaci ?

Po ošetření bude vaše pokožka lehce začervenalá a mohou se vytvořit i malé stroupky, během 5 – 14 dnů se pokožka bude jemně olupovat. U chemického peelingu je důležité se po dobu ošetření vyhnout slunečnímu záření a užívat krémy s vysokým ochranným faktorem. Naši profesionálové vám doporučí, jaké přípravky je třeba na ošetřenou pleť aplikovat. Většinou se jedná o přípravky zklidňující pokožku a podporující její regeneraci. Chemický peeling je při dodržení správného postupu u správné diagnózy velmi účinnou léčebnou a korektivní metodou, která mnohdy může nahradit jiné, mnohem finančně nákladnější ošetření (např. ošetření lasery).